Novinky

Soukromé kurzy němčiny

soukromé kurzy němčinaLíbí se Vám němčina? Jazyková škola Berlitz nabízí soukromé kurzy němčiny, při kterých je lektor němčiny k dispozici po celou hodinu pouze Vám.

Ať už si zvolíte kurzy němčiny v prostorách jazykové školy, kurzy němčiny ve firmě, kdy bude lektor němčiny docházet za vámi na pracoviště, nebo upřednostníte spíše online či telefonické kurzy němčiny, individuální výuka němčiny Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků v co nejkratším čase.

 

Firemní kurzy němčiny

firemní kurzy němčinaJe jazykem Vaší obchodní komunikace němčina? Pak jsou kurzy němčiny pro Vaše zaměstnance tím nejvýhodnějším zaměstnaneckým benefitem. Nejen Vaši manažeři se potřebují zdokonalit v německé konverzaci. Využili byste kurzy obchodní němčiny nebo jinak odborné němčiny?

Jazyková škola Berlitz nabízí lekce němčiny pro jednotlivce i skupiny pod vedením zkušeného lektora přímo
v prostorách Vaší firmy.

 

Online kurzy němčiny

online výuka němčinyPostrádáte chuť docházet do kurzů němčiny
v jazykové škole? Není problém! S jazykovou školou Berlitz můžete absolvovat lekce němčiny i z pohodlí svého domova či kanceláře v době, která se vám nejvíce hodí. Stačí Vám jen internetové připojení, a můžete začít s kurzy němčiny online.
Stačí pár měsíců a domluvíte se německy na dovolené nebo budete schopni vést obchodní jednání v němčině!

 

Telefonické kurzy němčiny

telefonické kurzy němčinaJako online kurzy němčiny, tak i s telefonické kurzy němčiny dovolují studovat němčinu kdykoliv a kdekoliv. Výuka němčiny tak není omezena jen na regiony Praha, kde je pobočka jazykové školy Berlitz, ale můžete se učit německy kdekoliv v České republice. Je-li vaší prioritou německá konverzace, je pro vás výuka němčiny po telefonu dokonalým řešením. Jazyková škola Berlitz nabízí telefonické lekce němčiny samostatně nebo v rámci kombinované výuky společně se studiem na portálu CyberTeachers®.

 

Zaujala Vás naše nabídka kurzů němčiny?

Zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si zkušební lekci němčiny zdarma!