Kurzy němčiny

Někdo se pro kurzy němčiny rozhodne dobrovolně, jiného k tomu donutí okolnosti. Často to bývá zaměstnavatel, který potřebuje, aby byl člověk schopen komunikovat v němčině s obchodními partnery. V tomto případě bývá výuka německého jazyka pro řadu lidí nutným zlem. Musí to tak ale být?

Výuka němčiny Vás bude bavit!

Lidé, kteří přicházejí do jazykové školy, mají často strach, že už jim výuka němčiny nepůjde tak dobře, jako když byli ve škole. Často se stydí mluvit, protože se bojí, že když udělají chybu, tak se před ostatními studenty shodí. Pokud také patříte k tomuto typu lidí, pak stojí za úvahu, jestli by pro Vás nebyly lepší soukromé lekce němčiny. Jsou sice o něco dražší, ale budete mít jistotu, že s Vámi bude lektor postupovat tempem, které Vám bude vyhovovat a Vy snáze ztratíte komunikační zábrany, když budete mluvit pouze s vyučujícím, bez přítomnosti dalších lidí.

Výuka němčiny ve skupině může být motivující

Někomu naopak individuální kurzy německého jazyka příliš nevyhovují. Potřebuje mít srovnání a ostatní studenti jej naopak motivují k vyšším výkonům. Výhodou skupinových kurzů je, že v tom nejste sami. Velmi brzy zjistíte, že i ostatní studenti dělají chyby, nebo třeba mají problémy s učením nové slovní zásoby. Jestliže vyučující přizpůsobí výuku věku, zájmům i potřebám dané skupiny, může být skupinová výuka německého jazyka zábavná, dokonce si v kurzu můžete udělat nové přátele.

Online výuka německého jazyka

Díky internetu už za jazykovými kurzy nemusíte nikam docházet. Jazyková škola Berlitz připravila interaktivní on-line výuku německého jazyka, při které doslova nemusíte vytáhnout paty z domu. Můžete se tak zúčastnit výuky třeba i na služební cestě.

Chtěli byste vyzkoušet kurzy němčiny metodou Berlitz?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Domluvte si zkušební lekci němčiny zdarma! Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.