Firemní kurzy němčiny

firemní kurzy němčinyNabídněte svým zaměstnancům kurzy němčiny jako benefit, ze kterého budete profitovat hlavně vy! Potřebuje se management Vaší firmy zdokonalit v obchodní němčině nebo se procvičit v německé konverzaci? Chcete, aby si vaši zaměstnanci rozšířili slovní zásobu v odborné němčině?

Jazyková škola Berlitz nabízí lekce němčiny pro jednotlivce i skupiny zaměstnanců vedené zkušeným lektorem přímo v prostorách klientovy firmy nebo v jazykovém centru Berlitz.

Firemní lekce němčiny šité na míru

Máte jasnou představu o tom, v čem by se měli Vaši zaměstnanci zdokonalit? Ať už je to obchodní němčina nebo odborná němčina související s Vaším podnikáním, můžete se na nás spolehnout. Přizpůsobíme výuku němčiny Vašim konkrétním požadavkům tak, aby Vaši zaměstnanci a manažeři dosáhli co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

Typy výuky němčiny pro firmy

  • Firemní skupinové kurzy němčiny

    Tyto kurzy němčiny jsou připraveny pro zaměstnance, jejichž rozvrh se neustále mění. Jsme připraveni pružně reagovat na konkrétní časové i jiné požadavky našich klientů.

    Počet lekcí týdně i celkem si stanovíte sami. Skupiny studentů mají od 2 do 10 účastníků. Rozvrh přizpůsobíme pracovnímu režimu Vašich zaměstnanců. Učební plán připravíme na míru podle Vašich požadavků. A to klidně i pro každou konkrétní skupinu zvlášť.
    Výuka obchodní němčiny může probíhat v prostorách Vaší firmy nebo v jazykovém centru Berlitz.

  • Semináře obchodní němčiny

    Semináře obchodní němčiny jsou kurzy němčiny zaměřené na obchodní němčinu. Umožní Vašim zaměstnancům i manažerům ovládat v co nekratším čase potřebnou komunikaci v obchodním styku. Výuka obchodní němčiny se zaměřuje na procvičování německé konverzace se zaměřením na použití obchodní němčiny v praxi. Semináře obchodní němčiny trvají 2 dny. Počet účastníků jednoho semináře je nejvýše 6.