Soukromé a skupinové lekce němčiny

Každému vyhovuje něco jiného! Někdo se rád nechá vyhecovat k vyššímu výkonu, zatímco jiní dávají přednost soukromým hodinám němčiny, kde se nemohou schovat v davu. Jazyková škola Berlitz nabízí řešení pro každého. Díky unikátní metodě výuky Berlitz® dosáhnete neuvěřitelného pokroku již během prvního týdne!

Soukromé kurzy němčiny, při nichž máte lektora němčiny po celou lekci jen pro sebe, zaručují ty nejlepší výsledky při studiu němčiny.

Můžete si vybrat mezi výukou němčiny v jazykové škole, firemními kurzy němčiny nebo dát přednost online či telefonickým kurzům němčiny.

Ať už se zajímáte o němčinu kvůli cestování nebo potřebujete zlepšit komunikaci a německou slovní zásobu, kterou potřebujete ve svém oboru, jazyková škola Berlitz Vám připraví hodiny němčiny ušité na míru Vašim konkrétním potřebám.

Kurzy němčiny pro jednotlivce:

 • Total Immersion®

  Domluvte se německy již během 2 až 3 týdnů! Vyzkoušejte nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit německy. Kurzy němčiny Total Immersion jsou soustředěné na německou konverzaci.
  Kurzy němčiny Total Immersion® »

 • Winter Immersion

  Naučte se němčinu přes zimu! Rychlokurz němčiny Winter Immersion představuje rychlý a účinný způsob, jak se naučit mluvit a psát německy. Intenzivní výuka němčiny s 4 - 8 hodinami umožňuje první úspěchy již za 1 - 2 týdny.
  Kurzy němčiny Winter Immersion »

 • Soukromé lekce němčiny Premium

  Soukromé lekce němčiny Premium Vás naučí němčinu již během 12 týdnů. Tyto kurzy němčiny jsou určeny lidem, kteří mají omezené množství času. Soukromý učební plán a rozvrh zcela přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem.
  Soukromá výuka němčiny Premium »

 • Soukromé kurzy němčiny Classic

  Balíček individuálních lekcí němčiny Classic Vám dovolí první pokroky v němčině již během 8 týdnů. Soukromá výuka němčiny Classic je určena klientům, kteří chtějí brzy vidět výsledky a studentům s omezeným množstvím času.
  Soukromá výuka němčiny Classic »

 • Soukromé lekce němčiny Express

  Naučte se německy už za 4 týdny (40lekcí)! Výuka němčiny v kurzu Express se zcela přizpůsobí potřebám klienta. Pokud se potřebujete naučit německy v rekordně krátké době, vyzkoušejte individuální výuku němčiny Express.
  Individuální výuka němčiny Express »

 • Soukromé kurzy němčiny SPRINT

  Naučte se německy za 1 týden! 9 hodin němčiny denně zaměřených na konverzaci - a díky unikátní metodě Berlitz® zaznamenáte neuvěřitelný pokrok již za pouhý 1 týden.
  Soukromé hodiny němčiny SPRINT »

 • Soukromé kurzy němčiny Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční výuku němčiny metodou Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzu i lekcí němčiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Soukromé kurzy němčiny Warm Up »

 

Výuka němčiny pro dva

Chcete se učit německy ve skupině? Domluvte se s přítelem/přítelkyní nebo partnerem či partnerkou a učte se němčinu spolu. Ušetříte tak 50 % z ceny kurzů němčiny a můžete se vzájemně při studiu motivovat.

Chcete se dozvědět více o kurzech němčiny jazykové školy Berlitz?

Domluvte si zkušební lekci němčiny zdarma nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonem na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.