Novinky

10 srp

Soukrome kurzy nemcinyAbsolvovali jste již několik skupinových kurzů s výukou německého jazyka a nechcete stále začínat od začátku? U nás jste správně, máme pro Vás velmi účinný způsob, a to výuku pomocí metody Berlitz! Ve velmi krátké době se naučíte psát a zejména mluvit německy, a to již za několik týdnů či měsíců.

více info
18 čec

Hodláte se během léta naučit německy kvůli práci či plánované dovolené? Nabízíme Vám výuku němčiny díky individuálním kurzům v jazykové škole Berlitz Praha!

S efektivní výukou němčiny pomocí metody Berlitz se ve velmi krátké době naučit mluvit a psát německy, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy němčiny s různou mírou intenzity, přizpůsobené Vašim potřebám. Jazykové kurzy mohou probíhat buď v jazykové škole Berlitz Praha, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání.

více info
16 čen

Nemecky s rodilym mluvcimAbsolvovali jste již několik skupinových kurzů s výukou německého jazyka bez větší efektivity? Nezoufejte a přihlaste se do individuálního kurzu němčiny s rodilým mluvčím!

více info
11 kvě

Virtualni vyuka nemciny pro kazdehoNechce se Vám či nemáte čas chodit pravidelně do jazykové školy na kurzy němčiny? Nevadí! S jazykovou školou Berlitz Praha se můžete učit pohodlně z domova či ze zaměstnání v čase, který Vám nejvíce vyhovuje. Začít s online kurzy je možné kdykoliv během roku, potřebujete k tomu pouze připojení k internetu.

 

Typy online kurzů němčiny

•    Soukromé online kurzy němčiny

Se soukromým online kurzem se můžete učit z pohodlí svého domu, ze zaměstnání, či odkudkoliv jinde. Ve Vámi zvoleném čase se pouze přihlásíte a spojíte se s lektorem přes internet. Celou lekci němčiny si navíc nahrávat a poté si ji můžete kdykoliv znovu přehrát a zopakovat si tak již naučenou látku.

více info