Individuální kurzy němčiny se vstupenkou do Aquapalace zdarma

on 18 červenec 2016
Vytvořeno: 18 červenec 2016

Hodláte se během léta naučit německy kvůli práci či plánované dovolené? Nabízíme Vám výuku němčiny díky individuálním kurzům v jazykové škole Berlitz Praha!

S efektivní výukou němčiny pomocí metody Berlitz se ve velmi krátké době naučit mluvit a psát německy, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy němčiny s různou mírou intenzity, přizpůsobené Vašim potřebám. Jazykové kurzy mohou probíhat buď v jazykové škole Berlitz Praha, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání.

Individualni kurzy nemcinyTypy kurzů němčiny podle intenzity:

Vyberte si ten nejvhodnější jazykový kurz podle toho, jak rychle se potřebujete naučit německý jazyk či si ho chcete zlepšit a procvičit.

 

 

 

 

 

 

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Systematicky zaměřená prací a konverzace pouze v němčině povede ve velmi krátké době k Vaší aktivní komunikaci. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími. Na výběr máte buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně) nebo z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně). Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 12 týdenní jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kdo mají omezené množství času, ale přesto by se rádi naučili německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální. Jazykové lekce probíhají v jazykovém centru Berlitz Praha anebo v místě zvoleném klientem.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající jazykovou úroveň. Taktéž je kurz určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit německy nebo se potřebují v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny díky exkluzivním materiálům a metodě Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů!  Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Soukromou výuku vede lektor, který lekce přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Již během jednoho týdne se můžete v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce. Každý den absolvujete 9 vyučovacích hodin němčiny.

 

LETNÍ BONUS - ke každému individuálnímu jazykovému kurzu němčiny získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Zaujala Vás možnost studia němčiny a chcete se o intenzivních kurzech dovědět více?

Kontaktujte nás e-mailem anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, na které se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.