Kurzy němčiny v centru Prahy

on 22 duben 2016
Vytvořeno: 22 duben 2016

Důvodů proč studovat němčinu může být hned několik. Umět cizí jazyk je investice, která se vám nejednou vrátí. Díky němčině se budete moci přihlásit do výběrového řízení na lepší pracovní pozici, na dovolené se bez potíží domluvíte, objednáte si v restauraci, domluvíte se v hotelové recepci atd..

Jazyková škola Berlitz nabízí svým klientům širokou škálu jazykových kurzů němčiny s různou frekvencí a intenzitou.

Výuka němčiny vás bude bavit

Jestliže již nejste ve věku školáků a domníváte se, že pro vás studium němčiny nebude tak jednoduché, nemusíte se obávat. Díky unikátní výukové metodě Berlitz vás bude výuka němčiny těšit, ať už studujete kvůli své práci nebo ze soukromých důvodů.

Ptáte se proč je výuková metoda Berlitz tak unikátní? Důvodů je mnoho. Jedním z nich je fakt, že potřeby každého studenta jsou pro nás na prvním místě. Před začátkem jednotlivých kurzů zjišťujeme, jaké máte cíle a potřeby, kam až chcete ve studiu dojít. Díky tomu budete mít kurz němčiny ušitý na míru.

Dalšími důvody je také interakce s rodilým mluvčím i dalšími studenty v kurzu. I to je důvod proč budete umět německy mnohem rychleji. Velkou váhu přikládáme také konverzaci, která je základem pro studium cizího jazyka. Ani na gramatiku nezapomínáme, jen neprobíhá klasickým drilem, ale intuitivně při aktivním hovoru. Výuka metodou Berlitz má mnoho výhod, které vám pomohou dosáhnout svých cílů v nejkratším možném čase.

Kurz němčiny pro jednotlivce

Potřebujete mít lektora jen pro sebe, abyste veškerý studijní čas využili na maximum?. Pak jistě oceníte naše soukromé lekce němčiny. Tyto jazykové kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí lektora němčiny pro sebe, potřebují postupovat vlastním tempem.

Firemní kurzy němčiny

Zaměřuje-li se vaše firma na obchod s německy hovořícími klienty a obchodními partnery, pak jistě uvítáte firemní kurzy němčiny pro vaše zaměstnance i manažery. Kurzy němčiny jsou také vhodnou variantou zaměstnaneckého benefitu. Firemní jazykové kurzy němčiny přizpůsobujeme konkrétnímu zaměření vaší společnosti.

Online kurzy němčiny a kurzy po telefonu

Možností, jak studovat němčinu, je opravu mnoho. Patříte-li k lidem, kteří nemají času nazbyt, a přesto se chcete naučit nový jazyk nebo se v němčině chcete zdokonalit, pak jistě oceníte online nebo telefonický kurz němčiny.

Zaujala vás nabídka kurzů němčiny?

Chcete se dozvědět více o konkrétních jazykových kurzech němčiny nebo máte doplňující otázky? Pak nás kontaktujte, rádi vám poradíme s vhodným výběrem konkrétního jazykového kurzu.