Kurzy němčiny v Praze

on 07 březen 2016
Vytvořeno: 07 březen 2016

Patříte mezi rodilé Pražany nebo jste se do Prahy přistěhovali a hledáte skvělou jazykovou školu, která vás naučí německy? Naše jazyková škola Berlitz poskytuje svým studentům širokou nabídku jazykových kurzů různých světových jazyků, mezi které patří také němčina, ale i angličtina, francouzština, italština nebo exotická čínština či japonština. U nás si vybere opravdu každý.

Jestliže se u studia chcete také bavit, pak jsou naše kurzy němčiny tou správnou volbou. Nemusíte se obávat neoblíbeného drilování gramatiky, psaní složitých diktátů nebo překládání nesmyslných článků. Naše kurzy němčiny se přizpůsobují našim studentům díky unikátní výukové technice Berlitz Method. Jazyková škola Berlitz má mnohaleté zkušenosti v oblasti vzdělávání studentů rozdílných věkových kategorií.

Varianty kurzů němčiny

Soukromé kurzy němčiny

Soukromé kurzy němčiny jsou jednou z variant našich jazykových kurzů. Patříte-li ke studentům, kteří se potřebují německy naučit rychle v rekordním čase, pak je vhodnou volbou tato varianta kurzu. Jazykový lektor se každému studentovi tak věnuje opravdu individuálně, odhalí vaše individuální slabé stránky a na ty se pak zaměřuje.

Soukromé kurzy němčiny jsou v několika variantách:

  • Total Immersion® - německy budete umět během 2 až 3 týdnů
  • Premium – německy se naučíte již za 3 měsíce
  • Classic – tento kurz doporučujeme studentům, kteří jsou časově velice vytíženi, protože německy budete umět za 6 týdnů.
  • Express – opravdový jazykový rychlík, díky kterému budete umět německy za 36 vyučovacích hodin.
  • SPRINT – král jazykové atletiky, díky kterému budete hovořit německy během 1 týdne.
  • Warm Up – pro klienty, kteří mají specifické představy a požadavky je vhodnou variantou právě kurz Warem Up.

Firemní lekce němčiny

Kurzy němčiny poskytujeme také dlouhá léta pro různé společnosti a firmy. Firemní jazykové kurzy jsou přizpůsobeny nejen konkrétnímu zaměření společnosti, ale také pozici, kterou jednotliví zaměstnanci zastávají. Firemní kurzy němčiny jsou také vhodnou variantou při volbě zaměstnaneckých výhod. Vaši zaměstnanci se tak zdokonalí v němčině a to posléze ocení také vaši zahraniční německy hovořící partneři.

Vybrat si také můžete kde budou firemní kurzy němčiny probíhat. Zda v jazykové škole nebo v sídle vaší společnosti i jiných vhodných prostorách, kam náš lektor bude dojíždět.

Online a telefonické kurzy němčiny

Nemáte prostor docházet do jazykové školy, protože jste časově vytíženi? Pak jsou online kurzy i telefonické kurzy vhodné pro vás. Německy se naučíte v komfortu vašeho domova, kanceláře, nebo kdekoli, kde máte připojení k internetu nebo telefonní signál.

Chcete se naučit německy?

Zaujala vás naše nabídka kurzů němčiny a chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem a odpovíme na vaše dotazy.