Německy s rodilým mluvčím v jazykovém kurzu v Praze

on 16 červen 2016
Vytvořeno: 16 červen 2016

Nemecky s rodilym mluvcimAbsolvovali jste již několik skupinových kurzů s výukou německého jazyka bez větší efektivity? Nezoufejte a přihlaste se do individuálního kurzu němčiny s rodilým mluvčím!

Výuka němčiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit německy ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy němčiny, a to více či méně intenzivní.

 

 

 

Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám. Jazykové kurzy tak mohou probíhat buď v naší jazykové škole, či u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání.  

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle Vašich možností a podle toho, jak rychle se potřebujete naučit německý jazyk či si chcete zlepšit jeho znalost.

Jazykový kurz Total Immersion®

Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Průběžnou a systematickou prácí dosáhnete brzy výrazného pokroku, a to zejména ve Vaší aktivní komunikaci. Během 2 – 3 týdnů se můžete dostat od úplného začátečníka až po schopného domluvit se s rodilým mluvčím.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny s rodilými mluvčími. Na výběr máte buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně) anebo z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně). Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz němčiny je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo si potřebují jednotlivé jazykové lekce individuálně plánovat, ale přesto se chtějí naučit německy efektivně a rychle. Obsah kurzu a časový rozvrh se tedy plně přizpůsobí potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz německého jazyka je určen pro všechny nezávisle na stávající jazykové znalosti. Dále je kurz určen pro ty, kdo se potřebují v krátké době efektivně naučit německý jazyk, či se v něm chtějí zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny v délce maximálně 8 týdnů. Začít s výukou německého jazyka metodou Berlitz je možné v průběhu celého roku. Profesionální lektor obsah kurzu plně přizpůsobí Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Již během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky německého jazyka a naučit se to, co se ostatní trvá týdny či dokonce měsíce.

 

NAVÍC – díky letní akci Berlitz- ke každému individuálnímu jazykovému kurzu získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Máte zájem se dozvědět více o kurzech německého jazyka v Praze?

Napište nám anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.