Prezenční i online kurzy němčiny nyní v akční zimní nabídce!

on 15 prosinec 2015
Vytvořeno: 15 prosinec 2015

V naší zemi je jak u zaměstnavatelů, tak u obchodních partnerů tradičně velmi žádána znalost německého jazyka. Není se ani čemu divit, vždyť znalost němčiny je kromě historických a obchodních souvislostí dána také tím, že sousedíme s německy mluvícími zeměmi.

Jazyková škola Berlitz si pro Vás připravila zajímavou zimní akční nabídku platnou od 1. 12. 2015 do 29. 2. 2016, díky které se můžete učit německy s výraznými slevami!

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

WINTER IMMERSION

Velmi úspěšný intenzivní jazykový kurz, který by vyvinut ve spolupráci s Institute of Psychology na McGillově univerzitě v Montrealu.
Zaručujeme Vám nejrychlejší jazykový pokrok za krátkou dobu (délka kurzu je 1 až 2 týdny). Již za tuto dobu poskočíte o jednu jazykovou úroveň výše. Samotná výuka je vedena rodilým mluvčím, účastník kurzu přitom mluví minimálně z 60 %.
Na výběr máte ze tří variant studia:

  • Full Day (celodenní studium – 40 vyučovacích hodin)
  • Half Day I (půldenní studium – 20 vyučovacích hodin)
  • Half Day II (půldenní studium – 40 vyučovacích hodin)

ONLINE KURZY

3 MĚSÍCE LICENCE PRO E-LEARNING CyberTeachers®Coach

Online kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří se nemůžou např. z časových důvodů dostavovat osobně na lekce do jazykové školy. Pro online výuku stačí mít připojení přes internet, připojit se lze kdykoliv a kdekoliv. U tohoto typu jazykové výuky máte podporu ze strany živého kouče, který zodpoví Vaše jazykové i technické dotazy. K dispozici také máte podporu médií (videonahrávky, podcasty atd.). Cena: 1 995,- Kč včetně DPH

KOMBINOVANÉ KURZY

10 LEKCÍ WARM UP + 3 MĚSÍCE CyberTeachers®Coach


Jedná se o intenzivní jazykový kurz, který je vhodný pro jakoukoliv jazykovou úroveň, tedy i pro začátečníky. Po celou dobu jste pedagogicky vedeni lektorem – rodilým mluvčím. Zároveň se využívá výuková metoda Berlitz. Cena: 9 995,- Kč včetně DPH

Nakonec máme dobrou zprávu. Nevíte-li si rady, který typ jazykového kurzu by Vám nejvíce vyhovoval, nabízíme ukázkovou lekci zdarma!

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme při výběru toho nejvhodnějšího jazykového kurzu, který Vám zaručí posun ve znalostech cizích jazyků.