Soukromé kurzy němčiny se vstupenkou do aqualandu zdarma

on 10 srpen 2016
Vytvořeno: 10 srpen 2016

Soukrome kurzy nemcinyAbsolvovali jste již několik skupinových kurzů s výukou německého jazyka a nechcete stále začínat od začátku? U nás jste správně, máme pro Vás velmi účinný způsob, a to výuku pomocí metody Berlitz! Ve velmi krátké době se naučíte psát a zejména mluvit německy, a to již za několik týdnů či měsíců.

 

Rádi se Vám přizpůsobíme a jazykové kurzy tak mohou probíhat buď v naší jazykové škole Berlitz Praha, či u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání.  

 

 

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle Vašich časových možností.

 • Jazykový kurz Total Immersion®
   
  Nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Kurz trvá maximálně 4 týdny. Systematickou prácí dosáhnete brzy výrazného pokroku, a to zejména ve Vaší aktivní komunikaci

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny s rodilými mluvčími. Na výběr máte z kurzu Full Day, z kurzu Half Day I či z kurzu Half Day II. Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz němčiny je svojí flexibilitou určen pro klienty, kteří si potřebují jednotlivé jazykové lekce individuálně plánovat, ale přesto se chtějí naučit německy efektivně a rychle.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz německého jazyka je určen nezávisle na stávající jazykové úrovni klienta. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Kurz v délce maximálně 8 týdnů. S výukou je možné začít v průběhu celého roku. Profesionální lektor obsah kurzu plně přizpůsobí Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky německého jazyka a naučit se to, co se ostatní trvá týdny či dokonce měsíce.

 

Bonus k jazykovému kurzu

Ke každému individuálnímu jazykovému kurzu němčiny získáte během léta celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Zkušební lekce zdarma

Neváhejte, využijte naší omezené časové nabídky a zarezervujte si nezávaznou zkušební lekci s rodilým mluvčím zdarma!

Máte zájem se dozvědět se o kurzech němčiny více?

Napište nám anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy!