Virtuální výuka němčiny pro každého

on 11 květen 2016
Vytvořeno: 11 květen 2016

Virtualni vyuka nemciny pro kazdehoNechce se Vám či nemáte čas chodit pravidelně do jazykové školy na kurzy němčiny? Nevadí! S jazykovou školou Berlitz Praha se můžete učit pohodlně z domova či ze zaměstnání v čase, který Vám nejvíce vyhovuje. Začít s online kurzy je možné kdykoliv během roku, potřebujete k tomu pouze připojení k internetu.

 

Typy online kurzů němčiny

•    Soukromé online kurzy němčiny

Se soukromým online kurzem se můžete učit z pohodlí svého domu, ze zaměstnání, či odkudkoliv jinde. Ve Vámi zvoleném čase se pouze přihlásíte a spojíte se s lektorem přes internet. Celou lekci němčiny si navíc nahrávat a poté si ji můžete kdykoliv znovu přehrát a zopakovat si tak již naučenou látku.

 

•    Online kurzy němčiny pro firmy

Online kurzy němčiny jsou určeny taktéž pro Vše manažery a zaměstnance. Stejně jako u běžných firemních kurzů, jsme také u online výuky němčiny schopni pro Vaše zaměstnance zajistit individuální učební plán. Výhodou online kurzů němčiny jsou časové a finanční úspory. Lektoři jazykové školy Berlitz se časově plně přizpůsobí pracovním aktivitám Vašich zaměstnanců.

 

•    Skupinové online kurzy němčiny

Skupinová online výuka němčiny je určena pro skupinu v počtu 3-5 studentů, které spojují stejné cíle. Pro daný kurz je pouze potřeba se ve stanovenou dobu připojit do virtuální třídy přes internet.

•    Telefonické kurzy jazyků

Pro telefonický kurz němčiny potřebujete telefonické připojení či připojení ke skypu.

Výhoda telefonických kurzů: úspora času a nákladů, flexibilita, rychlé tempo výuky.

Telefonické kurzy zahrnují: možnost online rezervace lekcí, výběr lektora, individuálně sestavené 30 minutové lekce, možnost okamžité rezervace lekce a podpory lektora v urgentních případech, zpětná vazba.

Kombinovaná výuka němčiny

•    Cyberteachers® a živá výuka v jazykové škole

Tento kurz kombinuje samostudium (minimálně 4 lekce týdně) s výukou ve třídě jazykové školy Berlitz (minimálně 2 lekce týdně) po dobu 10 týdnů.

•    CyberTeachers® a výuka po telefonu

Tento kurz nabízí kombinaci individuálních telefonických lekcí němčiny spolu s přístupem do systému pro výuku němčiny online - CyberTeachers®.

Pozor! Jazykový kurzy Cyberteachers® je nyní nabízen se slevou 50 %.

Máte zájem o virtuální výuku němčiny?

Neváhejte a kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Domluvíme s Vámi individuální cenovou nabídku.