Telefonické a online kurzy němčiny

Nezbývá Vám čas nebo chuť docházet do jazykové školy? Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí řešení! Učte se německy odkud chcete a kdy chcete díky virtuální výuce němčiny! Ať už si zvolíte telefonické nebo online kurzy němčiny, s unikátní výukou němčiny metodou Berlitz® Vám zaručujeme pokrok již po týdnu výuky!

Online kurzy němčiny na míru

Ať už se chcete učit německý jazyk z jakéhokoliv důvodu, jazyková škola Berlitz Vám to umožní. Lekce němčiny zcela přizpůsobíme Vašim specifickým požadavkům, abyste dosáhli maximálních výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů němčiny

  • Soukromé online lekce němčiny

    Chcete studovat němčinu z pohodlí svého obývacího pokoje? S námi můžete! Stačí jen, abyste se připojili přes internet a spojili se s lektorem. Celou hodinu němčiny si navíc můžete nahrát, pak si ji později znovu přehrát.

  • Online firemní výuka němčiny

    Také zaměstnanci Vaší firmy se mohou učit němčinu přes internet. Výhodou online výuky němčiny je velká úspora času a nákladů. Výuku zcela přizpůsobíme rozvrhu Vašich zaměstnanců či manažerů.

  • Online výuka němčiny pro dva

    Přihlašte se s přítelem či partnerem ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy.

Telefonické lekce němčiny

Neztrácejte čas cestou domů ve vlaku či autě! Učte se německy po telefonu! Telefonické lekce němčiny Vám umožní procvičit si konverzaci s rodilým mluvčím. Neváhejte a domluvte si zkušební lekci němčiny po telefonu!