Kurzy němčiny metodou Berlitz

Metoda Berlitz® byla prověřena tisíci studentů po celém světě. Ať už chcete studovat němčinu z pracovních důvodů nebo se jen chcete naučit nový jazyk, můžete nám věřit, že díky metodě Berlitz se nebudete nudit a dosáhnete výjimečných výsledků v rekordně krátké době.

Filosofie metody Berlitz® vychází z těchto principů:

 • Potřeby účastníků jsou na prvním místě.

  Před započetím kurzu němčiny zjistíme, jaké jsou vaše cíle a potřeby, které situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. Výuka němčiny bude šitá na míru vašim osobním jazykovým cílům.

 • Od samého začátku mluvíte a myslíte cílovým jazykem.

  Díky neustálému používání němčiny a interakci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu do němčiny proniknete ihned. Naučíte se německy rychleji a s větším pokrokem než při dvojjazyčných výukových lekcích.

 • Velmi vysoké procento času strávíte mluvením.

  Klíčem výuky němčiny metodou Berlitz je rozhovor. Jedině tak se naučíte komunikovat německy rychle a bez překážek.

 • Cílená výuka německého jazyka

  Dáme Vám příležitost volně procvičovat němčinu a přitom vás vedeme ke zlepšení. Vy tak získáte důvěru potřebnou při používání struktur a vlastním vyjadřování.

 • Intuitivní gramatika

  Těžkopádná gramatická cvičení u nás nezažijete - místo toho se učíte správně používat gramatiku při aktivní mluvě - doslova "intuitivně".

 • Výuka, která odpovídá vám

  Během lekcí němčiny s vámi pracujeme s použitím praktických orientačních pomůcek. Tak zjistíme, jak se vám nejlépe a nejefektivněji učí. Vytvoříme pro Vás osobní výukovou strategii. Podle Vašich potřeb zvolíme vhodné kurzové materiály.

  Nebudeme vás nadměrně zatěžovat, ale ani vám nic neodpustíme. Zapojíte se do lekcí podle své vlastní výukové úrovně. Tak zaručíme rychlý pokrok a vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro bezproblémový vstup do kurzu. Umožňují přesně stanovit váš jazykový potenciál.

Ve škole se každý z nás učil minimálně jeden cizí jazyk. Výuka němčiny a angličtiny patří k těm nejčastějším. Jakmile ale vyjdeme ze školních lavic, řada z nás jazyk postupně zapomíná a za nějakou dobu už se v cizině vůbec nejsme schopni domluvit.